IV – asis tarptautinis akordeonistų sąskrydis „Su meile akordeonui“

Mielieji, nuostabaus grožio Veisiejų miestelyje 2018 m. gegužės 31 – birželio 03 d. vyks IV – asis tarptautinis akordeonistų sąskrydis „Su meile akordeonui“. Džiugu, kad pirmą kartą vienu iš meistriškumo kursų vadovu dirbs puikus akordeonistas iš Šveicarijos Ives Moulin, taip pat visų pamėgtas klasikinės muzikos ekspertas Vladislav Pligovka (Baltarusija) ir visas būrys Lietuvos pedagogų, kuriems atskiro pristatymo nereikia, tai – profesorius Kazys Stonkus, Povilas Velikis, Gintaras Mameniškis ir Nerijus Bakula. Kursų metu vyks bendras muzikavimas akordeonistų orkestre bei kiekvienas galės registruotis į atviras pamokas pas minėtus kursų vadovus. Sąskrydis yra unikalus tuo, kad čia vyrauja puiki draugiška nuotaika, jaunimas ne tik muzikuoja, bet ir turiningai bei prasmingai praleidžia laisvalaikį – šį kart bus organizuojamas naktinis žygis!!! Plaukimas baidarėmis, krepšinio, futbolo turnyrai. Maloniai kviečiame ir laukiame visų.

Dalyvius prašome susisiekti su Lina Bendoraitiene dėl orkestro natų el.p. linabendor@yahoo.com arba mob. tel. 867491194.

Kilus įvairiems klausimams prašome skambinti sąskrydžio sumanytojai ir pagrindinei organizatorei Irutei Gudebskienei mob. tel. 868829188

IV sąskrydis Veisiejai 2018 programa viešinimui atsisiūsti

Iki susitikimo Veisiejuose

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Related Articles

guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus