VI akordeonistų maratono / festivalio darbotvarkė

AKORDEONISTŲ FESTIVALIS - MARATONAS PLAKATAS 2x1,6m2016 m. vasario 27 d. skirta akordeono muzikai. Kauno J.Gruodžio konservatorijos didžiojoje salėje visą dieną skambės akordeono garsai. VI  asis Kauno krašto akordeonistų maratonas / festivalis sulaukė didelio dėmesio ir dalyvių iš visos Lietuvos. Festivalyje dalyvauja 167 jaunieji akordeonistai iš 21 muzikos/meno mokyklos.

Maratono / festivalio metu vyks visuotinis draugijos narių susirinkimas, kurio metu mokytojos Ona Kupčiūnienė ir Irina Gudebskienė pasidalins ilgamete mokymo groti akordeono patirtimi ir skaitys metodinius pranešimus.Nuoširdžiai kviečiame neskubėti ir pasidaryti šventę sau ir kitiems –  pasiklausyti ne tik savo mokinių, bet ir kitų kolegų jaunųjų akordeonistų. Dėl didelio dalyvių skaičiaus ir sklandaus koncerto vyksmo labai prašome visų sekti festivalio eigą. Kviesime grupelėmis po 10 atlikėjų užimti vietas pirmoje salės eilėje ir būti pasiruošusiems koncertui didžiojoje scenoje.

12.45 labai kviečiame visus būti konservatorijos didžiojoje salėje, kur darysime tradicinę festivalio/maratono nuotrauką (fotografė – žavioji Janė Macevičiėne).

KAUNO AKORDEONISTŲ DRAUGIJOS MARATONO DARBOTVARKĖ ATSISIŪSTI

Maratono dalyvių programa atsisiūsti

Iki pasimatymo Kaune!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Related Articles

guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus